Jaunumi
Fonds “Sofi” un “PetCity” atgādina: “Dzīvnieks nav rotaļlieta – dāvini atbildīgi”!
Ziemassvētku laikā Labdarības fonds “Sofi” un mājdzīvnieku centrs “PetCity” atgādina, ka lēmums par mājdzīvnieku adopciju jāpieņem atbildīgi, uzsākot sociālu kampaņu “Dzīvnieks nav rotaļlieta – dāvini atbildīgi”.
18.12 | 2023
Limbažu novadā sākta bezsaimnieka kaķu sterilizācijas programma
Novembrī Limbažu novadā sākts pilotprojekts “Bezsaimnieka kaķu sterilizācijas programma”, kuru īsteno Labdarības fonds “Sofi” sadarbībā ar Limbažu novada pašvaldību un dzīvnieku aizsardzības biedrību “Vidzemes ķepas”. Pilotprojekta mērķis ir sterilizēt līdz 90% bezsaimnieka kaķu, tādējādi apturot ielas dzīvnieku nekontrolētu vairošanos.
21.11 | 2023
Senioru programmas ietvaros gada laikā adoptēti 132 mīļdzīvnieki
Aizvadītā gada oktobrī Labdarības fonds Sofi uzsāka senioru programmu, mudinot cilvēkus adoptēt suņus un kaķus vecumā virs astoņiem gadiem, sniedzot atbalstu veterinārmedicīnas izdevumu segšanai. Gada laikā programmas ietvaros kopumā ir adoptēti 132 mīļdzīvnieki – 67 suņi un 65 kaķi.
23.10 | 2023
Lielā Talka Ulubelē Līčos 2023!
Sestdien, 22. aprīlī, Lielās talkas ietvaros, Ulubele aicina apkārtējo novadu iedzīvotājus un visus interesentus uz talku Līčos, lai palīdzētu lielākos un mazākos darbos no pulksten 10:00 līdz 14:00. Iepriekšēja reģistrācija tiešsaistē (links) ir atvērta no šodienas, reģistrācija uz vietas 22. aprīlī notiks no pulksten 09:30.
22.04 | 2022
Labdarības fonds “Sofi” Ziemassvētkos apdāvina dzīvniekus Latvijas patversmēs
Šajos Ziemassvētkos Labdarības fonds “Sofi” sarūpējis dāvanas dzīvniekiem 21 dzīvnieku patversmē un organizācijā visā Latvijā. Dāvanas sakomplektētas no dažādām dzīvniekiem ikdienā nepieciešamām precēm, un tās saņems nepilni divi tūkstoši dzīvnieku.
22.12 | 2022
Labdarības fonds “Sofi” atklāj pirmo Latvijas mēroga dzīvnieku-senioru adpocijas programmu
Šo sestdien, 15. oktobrī, dzīvnieku patversmē “Ulubele” tiks atklāta pirmā Latvijas mēroga dzīvnieku-senioru adopcijas programma. Labdarības fonda “Sofi” jaunatklātā “Senioru adopcijas programma” sadarbojas ar dzīvnieku patversmēm un veterinārajām klīnikām dažādos Latvijas reģionos. Programmas ietvaros tiks veicināta dzīvnieku-senioru adopcija, sniedzot finansiālu atbalstu medicīnas izdevumu segšanā cilvēkiem, kuri no Latvijas dzīvnieku patversmēm adoptējuši dzīvnieku-senioru.
14.10 | 2022
Sarūpēts līdz šim Latvijā lielākais ziedojums dzīvniekiem Ukrainā
Lai sniegtu atbalstu Ukrainas mājdzīvniekiem, no Rīgas uz Kijivu dodas kravas auto furgons ar pirmās nepieciešamības precēm dzīvniekiem. Sūtījumā ir iekļautas 25 paletes ar labdarības fonda “Sofi” un veterināro medikamentu tirgotāja “Magnum Veterinārija” ziedotajām higiēnas precēm un barību, kas palīdzēs vairākiem tūkstošiem dzīvnieku. Starptautiskās palīdzības transportēšanu organizē “Ziedot.lv”.
03.05 | 2022
Labdarības fonds “Sofi” sācis iniciatīvu Ukrainas mājdzīvnieku atbalstam
Labdarības fonds “Sofi” sācis Ukrainas mājdzīvnieku atbalsta iniciatīvu, kurā palīdz Ukrainas dzīvniekiem – gan tiem, kas palikuši Ukrainā, gan tiem, kas nonākuši Latvijā. Tāpat fonds bez maksas izsniedz dzīvnieku starta komplektus, lai palīdzētu no kara bēgošajiem cilvēkiem parūpēties par uz Latviju līdzi paņemtajiem mājdzīvniekiem.
12.04 | 2022