Par fondu

Labdarības fonds “Sofi” ir viens no lielākajiem palīdzības sniedzējiem patversmju dzīvniekiem Latvijā

Mēs esam labdarības organizācija, kuras galvenais mērķis ir palīdzēt dzīvniekiem, kuriem nav savu māju. Ikdienā sadarbojamies ar dzīvnieku patversmēm un biedrībām no visas Latvijas, lai kopīgiem spēkiem parūpētos par tur mītošo dzīvnieku labklājību. Mūsu paveikto projektu apmēri ar katru gadu pieņemas spēkā, un mēs turpinām īstenot gan lielākus, gan mazākus projektus, lai dienu no dienas pietuvotos mūsu mērķim – radīt Latviju tādu, lai tajā nebūtu vajadzīgas dzīvnieku patversmes, jo ikvienam ķepainim būtu savas mājas.
Rūpējoties par astaiņiem nelaimē, esam arī snieguši palīdzību karā cietušajiem dzīvniekiem Ukrainā, un vēl aizvien turpinām to darīt.

Sofi
Sofi stāsts
Sofi logo
Iepazīsties ar Sofi!

Tā ir Sofi – mūsu fonda simbols un iedvesma. Sofi ir suņu meitene ar savu laimīgo stāstu, un šis stāsts simbolizē visu to, ko reiz gribam panākt.

Sofi ne vienmēr ir izjutusi saimnieka mīlestību un rūpes – reiz suņu meiteni pievīla kādi cilvēki un viņa nonāca patversmē. Tur mazā Sofi gaidīja, kad kāds viņu ieraudzīs un iemīlēs, jo kā gan suns var izdzīvot bez sava cilvēka? Suns taču ir cilvēka labākais draugs!

Sunīte Sofi sagaidīja. Viņa iekrita sirdī Tomam – cilvēkam, kurš vienmēr ir bijis ķepaiņu sargeņģelis. Toms un Sofi kļuva par nešķiramu ģimeni, un tagad Sofi laimīgais stāsts turpinās visā viņas mūža garumā.

Sofi logo

Ja cilvēki piedzimst par ģimeni, tad dzīvnieki par tādu kļūst. Mēs ticam, ka ikvienam dzīvniekam pienākas atrast savu cilvēku un kļūt par daļu no ģimenes. Tieši tādēļ šis fonds ir nosaukts par godu sunītei Sofi – mēs ticam, ka savs laimīgais stāsts pienākas ikvienam dzīvniekam, kuram vēl nav savu māju, un tāpēc darām visu, ko vien spējam, lai šos stāstus vairotu.

Komanda
Draugi

Nav noslēpums, ka ar draugu atbalstu ir iespējams sasniegt daudz vairāk nekā vienatnē. Šie ir mūsu draugi, kuri ir piedalījušies dažādu labo darbu īstenošanā:

Par mūsu draugu jeb sadarbības partneri var kļūt ikviena organizācija, ja tai ir labi nodomi, kas sakrīt ar mūsu vērtībām! Sazinies ar mums un kļūsti par mūsu draugu!

Rekvizīti
Nodibinājums “Labdarības fonds Sofi”
Reģ. nr:
40008303258
Juridiskā adrese:
Skanstes iela 52, Rīga, LV-1013, Latvija
Banka:
AS Swedbank
SWIFT:
HABALV22
Konta Nr.:
LV38HABA0551050097020