Ko mēs esam paveikuši?
Filtri
Filtri
Īstenotie projekti 2023
Ziemassvētku dāvana 12 sadarbības organizācijām
Lai ar ikdienišķo maltīti nodrošinātu vairāk kā 500 suņus un gandrīz 1000 kaķus, nosūtījām kopumā 4800 kg barības mūsu 12 sadarbības organizācijām – dzīvnieku patversmēm un glābēju organizācijām visos Latvijas reģionos.
Īstenotie projekti 2023
Mājiņas bezsaimnieka kaķiem Sedā
Gada aukstajos mēnešos īpaši aktuāla problēma kļūst droša un silta pajumte bezsaimnieka kaķiem, tāpēc atbalstījām biedrības “Sedas kaķi” lūgumu iegādāties vairākas kvalitatīvas pārvietojamās kaķu mājiņas, lai viņiem nebūtu jāsalst uz ielas.
Īstenotie projekti 2023
Sporta aprīkojums bērniem un jauniešiem Ogrē
Atsaucāmies nodibinājuma “FONDS CERĪBA ĢIMENEI” aicinājumam palīdzēt dienas centrā “Tabita” iekārtot telpu sportiskām aktivitātēm un iegādāties daudzveidīgu sporta inventāru, piemēram, svaru stieņus, hanteles, līdzsvara platformas, boksa maisu un citas preces, lai tur savu brīvo laiku pilnvērtīgi pavadītu grūtībās nonākušo ģimeņu bērni un jaunieši.
Īstenotie projekti 2023
Palīdzība dzīvniekiem patversmēs Ukrainā
Šogad jau vairākas reizes sadarbībā ar nodibinājumu "Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas Diakonijas centrs" palīdzējām iegādāties sauso barību, konservus un pretparazītu līdzekļus, kas tika nogādāti kaķiem un suņiem dzīvnieku patversmēs Kijivā un Čerņigovā.
Īstenotie projekti 2023
Kaķu pagaidu mājas labiekārtošana Ventspilī
Tā kā dzīvnieku aizsardzības biedrības "Par dzīvnieku tiesībām" apgādībā parasti uzturas aptuveni 30 kaķu, pagaidu māju tīrīšana un dezinfekcija aizņem daudz laika, jo jāiztīra būri no spalvām un smiltīm, kā arī jāiztīra kaķu guļvietas. Lai atvieglotu telpu uzturēšanu, palīdzējām pagaidu mājas labiekārtot ar vairākām praktiskām mēbelēm, iegādājāmies bezvadu putekļu sūcēju, kā arī ziedojām dažādus dzīvniekiem nekaitīgus tīrīšanas līdzekļus.
Īstenotie projekti 2023
Atbalsta sniegšana 206 maznodrošināto ģimeņu suņiem un kaķiem
Sadarbībā ar biedrību “Dzīvnieku pansija Ulubele” sedzām izdevumus par veterinārmedicīnisko palīdzību - ārstēšana, sterilizācija, terapija, čipēšana, vakcinēšana - maznodrošinātu ģimeņu piederošiem suņiem un kaķiem.
Īstenotie projekti 2023
Suņu voljēri “Liberta” Liepājā
Suņiem, kuriem dzīve bijusi pie ķēdes un tikai ārā, atrašanās iekštelpās mēdz radīt paniku, kā rezultātā dzīvnieks izrāda vēlmi izlauzties, potenciāli sevi savainojot, tāpēc ziedojām biedrībai divus āra voljērus, kas sniedz izglābtajiem suņiem gan emocionāli, gan fiziski drošu vidi.
Īstenotie projekti 2023
Palīdzība “Ķepu draugs” Tukuma novadā
Atbalstījām biedrības “Ķepu draugs” un maznodrošināto ģimeņu mājdzīvniekus – kopumā 30 kaķi un 3 suņi saņēma pretparazītu līdzekļus, kvalitatīvu sauso barību un konservus, uzlabojot labturību viņu ierastajā vidē.
Īstenotie projekti 2023
Šaha komandu čempionāta atbalstīšana
Oktobra beigās Rīgā norisinājās šaha komandu čempionāts, kurā piedalījās 24 bērnu un jauniešu komandas no visas Latvijas. Mēs palīdzējām uz turnīru nokļūt vairākām komandām no Latvijas reģioniem, kā arī palīdzējām ar balvu fonda nodrošināšanu čempionāta labākajām komandām.
Īstenotie projekti 2023
Asins analizatori DZAB “Ķepu-ķepā”
Lai varētu izglābtajiem kaķiem un suņiem sniegt veterinārmedicīnisko palīdzību nekavējoties un turpat uz vietas patversmē, kā arī veikt primāros izmeklējumus, DZAB “Ķepu-ķepā” ziedojām asins analizatorus, tādējādi nodrošinot lielākas iespējas viņiem atgūt veselību un spēku.
Īstenotie projekti 2023
Suņu voljēri Jēkabpils dzīvnieku patversmē
Jēkabpils dzīvnieku patversme uzsākusi darbus pie jauna lielā nožogojuma izveides suņiem, un, lai palīdzētu tajā uzņemt vēl vairāk suņu, uzdāvinājām jaunus suņu voljērus.
Īstenotie projekti 2023
Sporta inventārs futbola kluba jauniešiem
Apzinoties, ka bez atbilstoša inventāra nav iespējams kvalitatīvi veikt treniņu darbu, atsaucāmies Futbola kluba ALBERTS aicinājumam ziedot sporta preces kvalitatīvākam treniņu procesam.
Īstenotie projekti 2023
Ziedojums Ukrainas dzīvniekiem
Visa gada garumā regulāri ziedojam barību un citas vajadzīgas preces bez saimniekiem palikušajiem suņiem un kaķiem, kas ar biedrības “Tavi draugi” starpniecību tiek nogādāta Ukrainā. Lielākais sūtījums šogad tika nogādāts septembra sākumā uz Harkivu un Dnipro patversmi PEGAS - kopumā 4248 kilogrami suņu un kaķu barības.
Īstenotie projekti 2023
Pasākums “Suņu burziņš” Jaunmārupē
Atbalstījām izglītojoša pasākuma suņiem un viņa saimniekiem organizēšanu. Tajā notika suņu sacensības, dažādas lekcijas un diskusijas par mīluļu labturību un konkursi. SOFI fonda teltī suņu saimnieki varēja konsultēties ar zinošu veterinārārsti, tika gatavoti suņu ošņāšanās paklājiņus patversmei Ulubele, kā arī bērni varēja iegūt sejas zīmējumu.
Aktuālie projekti 2023
Fotosesija biedrības “Astes un Ūsas” dzīvniekiem
Nebijis, taču ne mazāk nozīmīgs projekts – palīdzējām biedrībai “Astes un Ūsas” ar fotosesijas uzrīkošanu. Fotosesijas mērķis – ar skaistām bildēm veicināt tur mītošo dzīvnieku adopciju. Lai top!
Īstenotie projekti 2023
Finansiālais atbalsts OPEN radošajam centram
Mēs nespējām paiet garām radošajam centram OPEN un varoņdarbiem, ko viņi dara, tādēļ nolēmām iesaistīties, sniedzot finansiālu atbalstu jauniešu mājokļu labiekārtošanā.
Īstenotie projekti 2023
Atbalsts Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai
Bērniem ir jārotaļājas, jābūt kopā ar ģimeni un jābauda bērnība, taču ne visiem veselības dēļ tas ir iespējams – dažiem bērniem ir ilgstoši jāārstējas slimnīcā. Lai padarītu šo bērnu ikdienu patīkamāku, sagādājām dažādus materiālus viņu radošajām nodarbībām kopā ar pedagogiem. Tāpat “iekrāsojām” mājīgākas un mīlīgākas jaundzimušo telpas ar lielām un krāšņām sienas uzlīmēm.
Aktuālie projekti 2023
Suņu senioru mājas izveide “Ar Sirdi Delnā”
Palīdzējām biedrībai “Ar Sirdi Delnā” ar būvniecības pakalpojumu apmaksu nelielai koka mājai, kas paredzēta vismaz 10 suņu opīšiem.
Īstenotie projekti 2023
Atbalsts “Ulubeles” ikgadējai talkai
Esam priecīgi jau otro gadu pēc kārtas palīdzēt “Ulubelei” ar pavasara talkas organizēšanu. Sarūpējām ne tikai dāvanas, bet arī palīdzējām saorganizēt talkotājus, fotogrāfu, kā arī parūpējāmies par labu atmosfēru, pielikām roku darbu vadīšanā un arī pabarojām cītīgi strādājušos.
Īstenotie projekti 2023
Medikamenti un ikdienas vajadzības Ulubelei
Lai atbalstītu Latvijā lielākās dzīvnieku patversmes darbību, laiku pa laikam palīdzam “Dzīvnieku pansija Ulubele” ar ikdienas tēriņu segšanu. Tas ir stāsts arī par šo reizi – sniedzām atbalstu dzīvnieku barības un medikamentu iegādē tur mītošo dzīvnieku ikdienas vajadzībām.
Īstenotie projekti 2022
Ziemassvētki Ulubelē
Palīdzējām organizēt Ziemassvētku pasākumu Ulubelē, uz kuru tika aicināti bērni no bērnu namiem, un pārsteidzām šos Ulubeles ciemiņus ar dažādām dāvanām, lai padarītu viņiem gaišākus svētkus.
Īstenotie projekti 2022
Bērnu slimnīcas fonds
Sagatavojām 50 rokdarbu dāvanu komplektus onkoloģijas pacientiem un bērniem, kas ilgstoši ārstējas slimnīcā. Kā arī iegādājāmies 200 krāsošanas komplektus slimnīcas pacientiem.
Īstenotie projekti 2022
Dāvanas patversmju dzīvniekiem Ziemassvētkos
Mēs vēlējāmies iepriecināt Ziemassvētkos tos dzīvniekus, kam nav pašiem savas ģimenes, tāpēc nolēmām būt par Ziemassvētku vecīti patversmju dzīvniekiem. Pārtika, gardumi, rotaļlietas un citas noderīgas preces aizceļoja pie dzīvniekiem 21 patversmē visā Latvijā.
Īstenotie projekti 2022
Biedrība Akvarīga
Rūpēs ne tikai par četrkājaino draugu labklājību, bet arī par ūdenī dzīvojošajiem draugiem, palīdzējām biedrībai Akvarīga ar 3 jaunu akvāriju iegādi. Pateicoties jaunajiem akvārijiem, biedrība būs spējīga palīdzēt vairāk ūdens dzīvniekiem kā līdz šim.
Īstenotie projekti 2022
DzAB Ķepu Ķepā – klīnikas rēķins
Mēs vienmēr turamies kopā ar savējiem, taču īpaši nespējam paiet garām gadījumos, kad ir notikusi netaisnība. Viena šāda netaisnība notika 2022. gada rudenī, kad “Ķepu Ķepā” tika apzagti. Lai biedrība turpinātu darboties, veicām klīnikas rēķina apmaksu 1700 eiro apmērā.
Aktuālie projekti 2022
Senioru adopcijas programma
Radījām pirmo Latvijas mēroga dzīvnieku-senioru adopcijas programmu, lai veicinātu opīšu un omīšu adopciju no dzīvnieku patversmēm. Programmas ietvaros adoptētā dzīvnieka saimnieks saņem atbalstu veterinārmedicīnisko pakalpojumu izdevumu segšanā līdz 250 eiro apmērā katru gadu visā dzīvnieka mūža garumā. Programma darbojas dažādās vietās visā Latvijā.
Īstenotie projekti 2022
Suņu burziņš
Pasākums atbildīgiem suņu saimniekiem ar suņiem! Kopā ar līdzīgi domājošiem organizējām 2022. gada Suņu burziņu Mārupē – pasākumu, kas ne tikai izklaidē, bet arī izglīto un informē. Suņu burziņā notika dažādas speciālistu vadītas izglītojošas lekcijas par suņu saimniekiem aktuālām tēmām, turklāt uz šo pasākumu tika aicināti ne tikai cilvēki, bet arī viņu suņi.
Īstenotie projekti 2022
Izglābts suns ceļmalā
Dodoties ciemos pie saviem draugiem – dzīvnieku aizsardzības biedrības “Liberta” – ceļa malā ieraudzījām šo sunīti. Sunītis žēlīgā paskatā, nekopts, āda noklāta ar ērcēm. Vai tādam ir iespējams pabraukt garām? Sunītim nebija čipa un rūpes par viņu piekrita uzņemties “Liberta”, kuri apkopa un izārstēja mūsu jauno četrkājaino draugu. Dažas nedēļas vēlāk sunītis Leo atrada sev jaunu ģimeni un devās mājās.
Īstenotie projekti 2022
Atbalsts biedrībai “Young Folks LV”
Biedrība “Young Folks LV” sagaida kara plosītās Ukrainas iedzīvotājus Rīgas autoostā un sniedz viņiem tūlītēju palīdzību. Nereti šie cilvēki ir ieradušies kopā ar saviem mājdzīvniekiem, kuriem arī nepieciešama palīdzība, tāpēc mēs biedrībai iegādājamies suņu un kaķu būrus, pārtiku un citas pirmās nepieciešamības preces.
Īstenotie projekti 2022
Dāvana “Ķepu ķepā”
Nereti braucot ciemos pie mūsu draugiem, izlemjam ne vien nebraukt ar tukšām rokām, bet sarūpēt tādu pamatīgāku ciema kukuli, kas pietiks ilgākam laikam. Tāpēc šoreiz, ciemojoties pie dzīvnieku aizsardzības biedrības “Ķepu ķepā”, līdzi paņēmām 120 kg sausās un slapjās barības suņiem un kaķiem, kā arī atvedām higiēnas līdzekļus zirgiem.
Īstenotie projekti 2022
Izglābts suns - Mavi
Bija drēgna un lietaina diena, kas iezīmēja rudens sākumu. Vienā no Rīgas apkaimēm netālu no lielveikala skraidīja mazs un izkāmējis suņu puisēns, turklāt diemžēl ārkārtīgi netīrs, pilns ar blusām un ar manāmu infekciju austiņā. Tādam ir absolūti aizliegts paiet garām! Mūsu komanda puisēnu paņēma pie sevis mājās, nomazgāja, pabaroja un aizveda uz klīniku. Suņukam, protams, nebija čipa, tāpēc nolēmām, ka puika paliks mūsu komandas paspārnē, līdz viņam tiks atrastas gādīgas un mīlošas mājas. Suņu puika ar savu mīļo un draudzīgo sirdi nozaga sirdi ikvienam, kuru viņš satika, taču īpaši viņā iemīlējās Sofi fonda vadītāja, kura vairs nevarēja iedomāties savu dzīvi bez šī suņuka un deva viņam mājas uz mūžīgiem laikiem. Suņuks sāka jaunu un laimīgu dzīvi un tika nosaukts par Mavi.
Īstenotie projekti 2022
Izglābts suns Čivava
Nereti dzīvnieki vienkārši zina, kuriem cilvēkiem vajag patrāpīties ceļā, lai mainītos viņu dzīve. To zināja arī šis mazais, bet gados krietnais sunītis, kuru akluma radītā bezpalīdzības stāvoklī mūsu komanda atrada klaiņojam uz ielas. Sunītis acumirklī tika nogādāts pie veterinārārsta uz apskati, kur secināja, ka sunītim ir aptuveni 15 gadi, un brangā vecuma dēļ sākušās vairākas veselības problēmas. Čipa, protams, nebija, un sunītis nonāca dzīvnieku patversmē “Ulubele”. Parasti tik veciem dzīvniekiem cerības tikt adoptētiem no patversmes ar katru gadu arvien sarūk. Bet dzīvei uz šo sunīti bija citi plāni – dažu dienu laikā tam uzradās jauni saimnieki, kuri šo sunīti iemīlēja un deva viņam iespēju savus pēdējos gadus aizvadīt ģimeniskā svētlaimē.
Īstenotie projekti 2022
Akvarīga
Biedrība “Akvarīga” palīdz ūdens dzīvniekiem. Lai cik savādi tas neizklausītos, arī zivtiņas, bruņurupuči un citi ūdens dzīvnieki mēdz palikt bez mājām! Par ikvienu biedrības paspārnē nonākušo dzīvnieku “Akvarīga” rūpējas uz mūžīgiem laikiem – dzīvnieki netiek atdoti adopcijai, jo tieši ūdens dzīvnieku otrreizēja adopcija bieži beidzas ar nelāgiem precedentiem. Mēs palīdzējām “Akvarīga” ar jaunu akvāriju statīvu iegādi, lai biedrība savā paspārnē varētu uzņemt vēl vairāk dzīvnieku!
Īstenotie projekti 2022
Apkures sistēma “Ķepu ķepā”
Palīdzējām labiekārtot dzīvnieku aizsardzības biedrības “Ķepu ķepā” jauno kaķu māju. Mēs iegādājāmies siltumsūkni, lai energoefektīvā veidā tur mītošajiem kaķiem tiktu nodrošināts siltums un mājīgums pat ziemas aukstākajos mēnešos. Tāpat mēs iegādājāmies un palīdzējām uzstādīt rekuperatoru, lai jaunajā mājā būtu attīrīts un svaigs gaiss.
Īstenotie projekti 2022
“Ķepu ķepā” veterinārās klīnikas kanalizācija
Iegādājāmies ūdens attīrīšanas iekārtu un citus materiālus kanalizācijas sistēmas izveidei dzīvnieku aizsardzības biedrības “Ķepu ķepā” jaunajā veterinārajā klīnikā. Turklāt palīdzējām segt arī uzstādīšanas izdevumus.
Īstenotie projekti 2022
Mērsraga skola
Tika iegādāts aprīkojums Mērsraga vidusskolas Dizaina un tehnoloģiju kabineta iekārtošanai. Jaunajā aprīkojumā ietilpst vairākas šujmašīnas, dažādi kokapstrādes instrumenti, līmes pistoles un iededzināšanas aparāti. Turklāt modernizēto kabinetu izmantos ne vien skolēni mācību programmas Skola 2030 apguvē, bet arī pieaugušie dažādās nodarbībās.
Aktuālie projekti 2022
#palīdzipalīdzēt
Akcijas #palīdzpalīdzēt galvenais mērķis ir aicināt sabiedrību palīdzēt mums, Sofi fondam, palīdzēt Ukrainā palikušajiem dzīvniekiem. Tās ietvaros ikvienu ziedoto eiro mēs dubultojam, tādējādi palīdzam ne tikai mēs paši, bet arī sabiedrība. Par ziedojumiem tiek iegādātas un pēc tam uz Ukrainu nosūtītas preces, kas nepieciešamas, lai parūpētos par Ukrainā palikušajiem dzīvniekiem.
Aktuālie projekti 2022
Starta komplekti
Mājdzīvnieku Starta komplektu projekts radās laikā, kad, bēgot no kara Ukrainā, uz Latviju jaunas dzīves meklējumos nonāca saimnieki ar saviem mīluļiem. Lai palīdzētu mājdzīvnieku saimniekiem parūpēties par saviem četrkājainajiem draugiem, mēs sagatavojām Starta komplektus ar primārajām nepieciešamības precēm sunim vai kaķim, ar kurām saimnieki var parūpēties par saviem mīluļiem vismaz 20 dienas. Šis projekts mums būs aktīvs tik ilgi, kamēr cilvēki turpinās Latvijā ierasties bēgļu gaitās no Ukrainas kopā ar saviem mīluļiem.
Īstenotie projekti 2022
tiptip.lv
Palīdzējām ar āra stendu, telts un citu nepieciešamo preču āra tirdzniecībai iegādi biedrībai “tiptip.lv”, kurš nodarbojas ar senioru un cilvēku ar invaliditāti radītu lietu pārdošanu. Iepriekš šīs lietas tika pārdotas tikai internetā, taču ar mūsu atbalstu “tiptip.lv” beidzot var nodarboties ar āra tirdzniecību.
Īstenotie projekti 2022
Ukrainas dzīvnieku glābšanas akcija
Kopā ar citiem brīvprātīgajiem piedalījāmies īpašā Ukrainas dzīvnieku glābšanas akcijā. Iegādājāmies barību, higiēnas preces un citas pirmās nepieciešamības lietas un nodevām brīvprātīgajiem nogādāšanai Ukrainā. Tāpat mēs iegādājāmies vairākus desmitus transportēšanas būru, ar kuru palīdzību no Ukrainas uz Latviju tika evakuēti nepilni 100 kaķi un suņi.
Īstenotie projekti 2022
Ukrainas dzīvnieki Ulubelē
Ziedojām 4 000 eiro dzīvnieku patversmei “Ulubele”, lai palīdzētu tai nosegt marta mēneša veterinārās klīnikas izdevumus, tādējādi atslogojot patversmes kopējo budžetu un sniedzot tai iespēju palīdzēt vēl vairāk dzīvniekiem.
Īstenotie projekti 2022
Ulubeles mašīna
Ziedojām naudu dzīvnieku patversmei “Ulubele”, lai palīdzētu iegādāties mazlietotas automašīnas dzīvnieku pārvadāšanai. Ar jaunajiem transporta līdzekļiem pārvadātajiem dzīvniekiem vasarā nebūs karsti, un ziemā auksti, jo beidzot ir auto ar pienācīgu klimata kontroli. Ikviens, kurš uz ielas redz kādu no Ulubeles jaunajām mašīnām, var būt drošs, ka tajā brīdī kādam tiek glābta dzīvība!
Īstenotie projekti 2022
Ulubeles talka
Palīdzējām dzīvnieku patversmei “Ulubele” organizēt pavasara talku. Rūpējāmies ne vien par talcinieku piesaisti un talkas vizuālo noformējumu, bet arī sagādājām talciniekiem mielastu, fona mūziku, fotogrāfu, tāpat uzdāvinājām Ulubelei desmitiem pudeļu dzīvnieku kopšanas līdzekļus, kā arī 100 pavisam jaunas ķerras. Mēs arī izveidojām plakātu, ar kura palīdzību patversme vāca ziedojumus, lai uzturētu tur mītošos dzīvniekus no Ukrainas.
Īstenotie projekti 2022
Vēsturiski lielākā humānās palīdzības krava dzīvniekiem Ukrainā
Dzīvniekiem Ukrainā tika nogādāta vēsturiski lielākā humānās palīdzības krava no Latvijas – pilna smagā automašīna! Kravā ietilpa dažādas higiēnas un aprūpes preces, barība un piedevas, uztura bagātinātāji, pretinsektu apstrādes līdzekļi un citas ļoti nozīmīgas preces karā cietušo dzīvnieku aprūpei. Tik liela apmēra kravu bija iespējams sarūpēt un nogādāt Ukrainā, pateicoties sadarbībai ar Magnum Veterinārija un ziedot.lv.
Īstenotie projekti 2021
Ziedojums dzīvnieku-senioru programmai
Nekas nav labāks par savām īstajām mājām, it īpaši, ja runa ir par dzīvniekiem opīšiem un omītēm. Dzīvnieku patversmes “Ulubele” senioru programma sniedz atbalstu dzīvniekiem-senioriem, kas adoptēti no “Ulubeles”, tādējādi veicinot vecāku dzīvnieku adopciju. Programmas ietvaros tiek sniegta palīdzība dzīvnieka medicīniskajā aprūpē visas viņa dzīves garumā. Mēs palīdzējām šai programmai ar 1 000 eiro ziedojumu.
Īstenotie projekti 2021
Atbalsts būvmateriāli iegādei “Ar sirdi delnā”
Tuvojoties aukstajam laikam, palīdzējām ar apkures sistēmas izveidi dzīvnieku aizsardzības biedrībai “Ar sirdi delnā”, kuras paspārnē ir vairāk nekā simts suņu un kaķu. Tagad astaiņi varēs neuztraukties, cik ziema būs auksta, jo iekštelpās tiem būs pavisam silti.
Īstenotie projekti 2021
Priecīgus Ziemassvētkus dzīvniekiem patversmēs!
Vēlot priecīgus un sirdssiltus Ziemassvētkus ķepaiņiem un cilvēkiem, kas par viņiem rūpējas, iegādājāmies un uz Latvijas dzīvnieku patversmēm un biedrībām nosūtījām barību un piedevas teju 17 tūkstošu eiro apmērā. Mūsu sveicienu Ziemassvētkos saņēma dzīvnieki “Ulubelē”, “Ķepu ķepā”, “Vidzemes ķepās”, Jūrmalas dzīvnieku aizsardzības biedrībā, “Astēs un Ūsās” un “Ar sirdi delnā”.
Īstenotie projekti 2021
Būvmateriāli “Liberta”
Iegādājāmies būvmateriālus, kurus dzīvnieku aizsardzības biedrība “Liberta” izmantoja apkures ierīkošanai, pastaigu laukuma un trīs telpu izbūvei kaķiem. Rezultātā dzīvniekiem tika uzlaboti sadzīves apstākļi un komforts, kā arī palielināta katram kaķim pieejamā vieta. Pēc remontdarbu veikšanas “Liberta” ir spējīga uzņemt vairāk kaķus nekā līdz šim.