Labdarības fonds “Sofi” Ziemassvētkos apdāvina dzīvniekus Latvijas patversmēs
22.12 | 2022
Mēs esam ceļa sākumā
Šajos Ziemassvētkos Labdarības fonds “Sofi” sarūpējis dāvanas dzīvniekiem 21 dzīvnieku patversmē un organizācijā visā Latvijā. Dāvanas sakomplektētas no dažādām dzīvniekiem ikdienā nepieciešamām precēm, un tās saņems nepilni divi tūkstoši dzīvnieku.

Lai Ziemassvētkos iepriecinātu dzīvniekus, kam nav saimnieku, Labdarības fonds “Sofi” tiem dāvina dažādas ikdienā noderīgas lietas, piemēram, sauso un slapjo barību, kārumus, medicīnas un higiēnas preces, rotaļlietas, nomierinošās kakla siksnas, transportēšanas būrus u.c. Labdarības fonds “Sofi” dāvanas sagatavoja, vadoties no savām zināšanām un līdzšinējās pieredzes darbā ar dzīvniekiem. To, ka tieši šīs preces dzīvniekiem patversmēs ir ļoti nepieciešamas apstiprināja arī aptauja, ko laikā pirms Ziemassvētkiem Labdarības fonds “Sofi” sadarbībā ar biedrību “pūkainis.lv” veica dzīvnieku patversmēs un citās organizācijās visā Latvijā.

“Saimnieki uz Ziemassvētkiem parasti savus astainos mīluļus iepriecina ar gardumiem, jaunām rotaļlietām vai kādu ikdienā noderīgu lietu.Taču kurš apdāvinās dzīvniekus patversmēs? Mēs gribējām iepriecināt tos, kuri vēl gaida savus īsto saimniekus atnākam! Mēs gribam būt šo dzīvnieku Ziemassvētku vecītis! Tāpēc sagādājām dzīvniekiem Latvijas patversmēs un citās organizācijās ne tikai dāvanas, kas pildīs vēderus, bet arī tādas lietas, kas būs noderīgas ikdienā un pozitīvi ietekmēs šo dzīvnieku labklājību un veselību,” stāsta Toms Jurjevs, Labdarības fonda “Sofi” dibinātājs.

Dāvanas pie dzīvniekiem ceļo sadarbībā ar “pūkainis.lv” un “Venipak”. Tās tiek piegādātas visas pirmssvētku nedēļas laikā, un tās saņem suņi un kaķi dzīvnieku patversmēs un citās organizācijās: Madonas dzīvnieku draugi, Ventspils dzīvnieku aizsardzības biedrība "Par dzīvnieku tiesībām", “Ķepu-Ķepā”, “Palīdzēsim Dzīvniekiem”, “Mežavairogi”, Valmieras dzīvnieku patversme, Liepājas pilsētas pašvaldības dzīvnieku patversme "Lauvas sirds", “TUTTI PALĪDZĪBA DZĪVNIEKIEM”, “Ar sirdi delnā”, "Felida", “Dzīvnieku Sargi”, Liepājas Kinoloģiskā Biedrība "Dzīvnieku aizsardzības grupa" Liepājas Dzīvnieku Patversmē, Auces dzīvnieku aizsardzības biedrība, Jēkabpils dzīvnieku patversme, "Labās mājas", “Astes un Ūsas”, “Ulubele”, Slokas dzīvnieku patversme, “The Animal Helpers”, “Cat Care Community” un “LIBERTA”.