Labdarības fonds “Sofi” aicina ziedot kanisterapijai Bērnu slimnīcā, fonds summu dubultos
31.05 | 2024
Mēs esam ceļa sākumā
Labdarības fonds “Sofi” kopā ar Bērnu slimnīcas fondu aicina ziedot kanisterapijai Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā (turpmāk – Bērnu slimnīca). Katru iedzīvotāju ziedoto eiro Labdarības fonds “Sofi” dubultos.

No šī gada sākuma Bērnu slimnīca pirmo reizi saviem pacientiem sniedz kanisterapiju – tas ir terapijas process kvalificēta speciālista pavadībā, kurā piedalās īpaši apmācīts suns, un ar pacientu kopā pavada noteiktu laiku. Kanisterapija ir gan Latvijā, gan pasaulē populāra terapijas metode, kas uzlabo pacientu atlabšanas gaitu, pateicoties pozitīvajām emocijām, kas gūtas no kontakta ar suni.

Šobrīd kanisterapija Bērnu slimnīcas pacientiem tiek piedāvāta vienu reizi nedēļā, taču pieprasījums ir krietni lielāks. Slimnīca nākotnē cer uzņemt kanisterapijas suņus pie pacientiem biežāk, bet ar līdz šim saziedotajiem līdzekļiem to nav bijis iespējams nodrošināt.

“Pēc katras kanisterapijas sesijas gūstam apstiprinājumu, cik svarīga Ķepu terapija ir pacientiem dažādās situācijās, tādēļ ļoti vēlamies dot šo iespēju vairāk bērniem – gan pēc operācijām, gan uzturoties slimnīcā ilgstoši, piemēram, psihiskās veselības vai paliatīvās aprūpes pacientiem,” skaidro Bērnu slimnīcas Pacientu pieredzes projektu vadītāja Zane Kemlere. Ar labdarības akcijas palīdzību iecerēts palielināt terapiju skaitu uz divām reizēm nedēļā, tādējādi nodrošinot šo iespēju vairāk slimnīcas pacientiem.

Ikviens iedzīvotājs ir aicināts piedalīties akcijā un ziedot kaut vienu eiro, jo ikvienu ziedojumu Labdarības fonds “Sofi” dubultos. “Sofi fonda sauklis ir “Ir labi labam būt”, un mēs vienmēr esam atbalstījuši labus darbus un idejas, bet mēs gribam ne tikai palīdzēt paši, bet šo ideju realizēšanā iesaistīt arī sabiedrību! Tāpēc katram saņemtajam ziedojumam mēs no savas puses pieliksim klāt tikpat daudz! Mēs vēlamies, lai šis būtu mūsu un sabiedrības kopīgi atbalstīts projekts. Vairosim labo, jo nudien ir labi būt labam!” komentē Toms Jurjevs, Labdarības fonda “Sofi” dibinātājs.

Akcijas sākums ir 1. jūnijs, kas pasaulē atzīmēta kā Starptautiskā bērnu aizsardzības diena. Ziedojumus Labdarības fondam “Sofi” aicina veikt ar norēķinu sistēmas “Mobilly” starpniecību sadaļā “Ziedojumi” vai veicot pārskaitījumu uz kontu:

Nodibinājums “Labdarības fonds Sofi”
Reģ. nr: 40008303258
Juridiskā adrese: Skanstes iela 52, Rīga, LV-1013, Latvija
Banka: AS Swedbank
SWIFT: HABALV22
Konta Nr.: LV38HABA0551050097020
Maksājuma mērķis: kanisterapija